X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Bizimle çalışmak ister misiniz ?

Green Web Dijital Ajans 2008 yılından bu yana uzun soluklu iş ortaklıkları ve dostluklar kurduğu markalarına, dijital platformlarda 360° etkileyici, ilgi çekici ve akılda kalıcı işler yapmaktadır. Gereksiz detaylar içinde boğulmadan, sonuç odaklı işler üretmeyi, marka bilinirliğini 100 'den fazla ülke'de artıran, 16 farklı dil'de arama motorlarında rakiplerinizi arkada bırakmayı sağlayacak, başarılı stratejileri sizlerle beraber üretmeyi misyon edindik.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile doğru kişileri doğru pozisyonlara yerleştirilmesi, şirketimiz stratejilerini benimseyerek kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlamak adına tüm enerjimizi sarf ediyoruz.  Personellerimizin kariyer planlamalarını yaparken tecrübelerimizi bir kenara bırakıp, ön yargı olmadan farklı dinamikleri içerisinde barındıran ve sürdürülebilirlik açısından sürekli maksimum enerji verecekleri alanlara geçişlerinde yardımcı olmaktayız. 

Green Web Dijital Ajansının bu zamana dek başarısı, çalıştığı her personelin yaratıcılığına, fikirlerini özgür bir şekilde rahatça ifade edebilmesine, işini severek yapma noktasında oluşturulacak ortamı sağlamakta olduğunun bilincindeyiz. Aslında işimiz kodlarla değil, onları tasarlayıp, yön verecek bireylerle.

 Bizimle hangi alanda ve nasıl ( Full Time / Part Time) çalışmak istediğinizi  info@green.web.tr adresine e posta gönderebilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.