X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

SEO Uyumlu Web Siteleri Nasıl Olmalı ?

Sizlerle ilk buluşmamızda öncelikle, Web Sitenizin güncel kod dili ile yazılmış olmasını sorguluyoruz!

Söylenenlerin aksine, Google literatüründe bir gerçek var! 'Hazır kod ile yapılan sitelerin SEO uyumluluğu PHP sitelere göre %70 'e varan uyumsuzluğu söz konusu.

Bu doğrultuda Web sitenizi SEO uyumlu olarak hazırlayarak, bir sene süresince gerekli düzenlemeler yapılacak ve düzenli olarak aylık raporlama hizmeti verilecektir. Yayında olan tüm içerik (tüm sayfalarda bulunan yazılar, resimler, videolar ve diğer dokümanlar) web sitesine görsellik ve SEO uygulamaları ön planda tutularak eklenecektir.

Yönetim paneli SEO uyumludur ve tarafınızdan eklenen bilgilerde yapmanız gerekenler anlatılacak veya düzenli kontrolü yapılacaktır. Ayrıca Her sayfada sosyal ağ paylaşım ikonları kullanılacak ve ziyaretçilerin sayfalarınızı görmesi sağlanacaktır.

İletişim sayfanız için Kroki, Google harita uygulaması, ulaşım bilgilerinin yer aldığı ve bilgi almak isteyen ziyaretçilerinizi form doldurabileceği bir sayfa tasarımı yapılacaktır.

Son olarak, Site yapısı modüler ve gelişime açık olarak hazırlanacaktır. Var olan uygulamalar geliştirilebilecek ve istenilen tüm uygulamalar eklenebilecek yapıda olacaktır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.