X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Sosyal Medya Çalışmaları

Sosyal medya hizmeti veren ajanslar, işletmeler ve markalar adına sosyal medya pazarlamasının ağır iş yükünün ortadan kaldırılmasının tek vaadi ile ortaya çıktı. Fakat bu “ağır kaldırma” ne gerektirir? Sosyal medya ajansları ne yapar? Yatırım yapmaya değer mi? Kendiniz için öğrenmek için lütfen okumaya devam edin.

NE YAPARIZ ? 

Sosyal medya ajansları bir şirketin sosyal medya pazarlama sorumluluklarının çoğunu üstleniyor. Ancak, işinizin gerektirdiği tüm çözümleri sunan sosyal medya ajanslarına rastlamanız çoğu zaman değildir. Bunlar dahil birçok hizmet teklifine veya kategoriye ayrılmaktadır.

SOSYAL MEDYA YAYINCILIĞI

Sosyal medya ajansı, işletmenizin sosyal medya yayıncılığı faaliyetlerinin tümünü (değilse, çoğunu) ele alacaktır. Ajans ve işletme, genellikle her bir sosyal kanal için belirlenmiş sayıda yayın üzerinde anlaşacak. Daha sonra, işinizin içinde bulunduğu sektördeki popüler sosyal medya içeriğini araştıracak ve analiz edeceklerdir. Ardından, bu konularla ilgili bir içerik takvimi oluşturacaklardır. Çoğu zaman, iyi bir ekip bunu başarmanıza yardımcı olabilir.

DENETİMLERİMİZ NELER ? 

Green Web Dijital Ajansı, işletmenizin sosyal medya varlığını analiz edecek ve üzerinde durulması gereken alanları belirleyecektir. Daha sonra mevcut stratejideki sorunları düzeltmek için yollar önerecekler veya işinize ve sektörünüze özgü farklı bir sosyal medya pazarlama stratejisi geliştireceklerdir. Alternatif olarak, bu tür analizler için kullanışlı olan yazılımları da vardır.

Dillere Pelesenk olan RAKİP ANALİZİ Nedir ? 

Green Web Dijital Ajansı ayrıca rekabet ortamınız üzerinde derinlemesine analiz sunar Bu bilgi, markaların rakiplerinin nasıl performans gösterdiğini bilmek için son derece kullanışlıdır. Ayrıca bir şirketin rekabete karşı nasıl yürüdüğüne ışık tutarız. Bunun dışında, işletmeler rakiplerinin başarısızlıklarından ve başarılarını kampanyalardan öğrenebilirler. Bu ayrıntıları veren Green Web Dijital Ajansı iş, markaları için hatasız kampanyalar oluşturabilir. Diğer hizmetler gibi, bu ayrıntıları sağlayan sosyal medya rakip raporlama yazılımı da olmazsa olmazımızdır.

DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİSİ

Sosyal medya ajansları, bir işletmenin sosyal medya kanallarına girmesi için yenilikçi yolların yaratılmasını ve inşasını önermektedir. Önce var olan sosyal medya varlığını ve stratejilerini denetlerler, iş rekabeti hakkında bilgi edinirler ve sonra net bir strateji ortaya koyarlar. İçeriğin türünü ve işletme / endüstri için uygun yayın sıklığını listeler. Olumlu bir geri dönüş sağlamak için metrikleri ve sosyal medya harcamalarını tanımlarlar.

SOSYAL MÜŞTERİ DESTEĞİ NEDİR ? 

Bir 'vaaaay' müşteri deneyimi sunmak ! müşterilerimize ait şirket hakkında konuşmasını sağlayabiliriz. Dikkat ! Sosyal müşteri hizmetleri en yeni pazarlama türüdür. Bir şirket müşteri hizmetlerini sosyal kanallar aracılığıyla ele aldığında, markasının sosyal varlığını güçlendirir. Green Web Dijital Ajansı, hizmetlerinden biri olarak size sosyal müşteri desteğini sunmayı teklif etmektedir. Sosyal medyada her ne olursa olsun, dünyanın onu görmesi önemlidir. İnsanlar bir şirketin nasıl tepki verdiğini görebilir ve doğru yapıldığında, şirket çok fazla olumlu dikkat çeker. Bu nedenle, herhangi bir sosyal medya ajansının sunabileceği bir hizmet değildir ! 

Bilindiği, duyulduğu ve görüldüğü üzre Sosyal medya sürekli olarak gelişirken, sosyal medya ajanslarının sunduğu çok sayıda bağımsız hizmet var. Bir sosyal medya ajansını daha önce işe aldıysanız, ilk deneyiminiz nasıldı? Dışarıda bırakılmış bir hizmet var mı? Onları yorum olarak bırakalım ve gelin sosyal konuşmayı devam ettirelim.

Kuruluş yada kurumunuza özel teklif hazırlayabilmemiz için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.