X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Web Tasarım

Özel şirketler, kuruluşlar, kamu kurumları veya şahsa özel firmaların tamamında kurumsal kimlik ve dijital tasarımlarla projelerimizi sunuyoruz. Ürün veya hizmet satışınıza göre çalışmalar yaparak, markanızı daha ideal ve etkin biçimde tanıtmak üzere yazılım ve programlarımızla iş başarımızı sunuyoruz.

Teknolojinin sanatsal evi olan Green Web Dijital Ajansında web sitenizin tasarımının çizimi sonrası karşılıklı onay sürecinin ardından bizimle olan hikayeniz başlamaktadır, Teknolojinin sanatsal evi dediğimiz bu platformda en temel özellikleri PHP kod dili ile hazırlanan ve MySQL yada SQlite veri tabanına sahip olan, geliştirilebilirliği ve sürdürülebilirlik açısından maximum performans veren yapıda kurulmaktadır. 

Bu yapıda kurulan sistemimiz Java Script, HTML ve CSS ile güçlendirilerek CMS tarafında sizlerin kullanımına hazır hale gelmektedir. 

Her sayfa için özel olarak sayfa başlığı, keywords, description tanımlayabilme, ve yine her sayfa da sosyal medya paylaşım ikonları gibi tasarımsal özellikleri yazarak sizleri web siteniz ile tanıtım çalışmalarınız için %100 SEO uyumlu web sitelerini hayata geçiriyoruz. 

Green Web dijital Ajansının, neden günümüz teknolojisinde " sanatsal ev " olduğunu burayı tıklayarak görebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.