Teknolojinin Sanatsal Evine Hoş Geldiniz !
E-Mail : info@green.web.tr Hemen Ara! : +90 216 514 50 33

Biz Kimiz

Hakkımızda

Green Web Dijital Ajansı 2008 yılından bu yana uzun soluklu iş ortaklıkları ve dostluklar kurduğu markalarına, dijital platformlarda 360° etkileyici, ilgi çekici ve akılda kalıcı işler yapmaktadır. Gereksiz detaylar içinde boğulmadan, sonuç odaklı işler üretmeyi, marka bilinirliğini 100 ‘den fazla ülke’de artıran, 16 farklı dil’de arama motorlarında rakiplerinizi arkada bırakmayı sağlayacak, başarılı stratejileri sizlerle beraber üretmeyi misyon edinen, hiç sıkılmayacağınızı düşündüğümüz reklam ajansıyız. 

Sevgi ve Saygılarımızla

Dijital Tasarımlar

Web sitenizin daha kişisel ve müşteriye odaklı olması kurumsal imajınız için önemli bir adım olacaktır. Güvenilir ve gerekirse kişiye özel üyeliklerin olduğu bir site seçiminde bulunmanız üyelerin kendini daha güvende hissetmesine neden olacaktır.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama kısa süre içinde hizmet / ürününüzün ne kadar beğenme, okunma, tıklanma aldığını görmenize olanak tanır ve işletmenizin dijital platformlarda büyümesini sağlar.

Web Tabanlı Uygulamalar

Kliniğinizi Dijitalleştiren Çözümler (CRM) modülü ile tamamen web tabanlı hizmet sunan Green Web Dijital Ajans tüm sistemleriniz ile bütünleşik çalışan bir ürün geliştirmektedir.

Vizyon & Misyon

Green Web Dijital Ajansı 2008 yılından bu yana uzun soluklu iş ortaklıkları ve dostluklar kurduğu markalarına, dijital platformlarda 360° etkileyici, ilgi çekici ve akılda kalıcı işler yapmaktadır. Gereksiz detaylar içinde boğulmadan, sonuç odaklı işler üretmeyi, marka bilinirliğini 100 ‘den fazla ülke’de artıran, 16 farklı dil’de arama motorlarında rakiplerinizi arkada bırakmayı sağlayacak, başarılı stratejileri sizlerle beraber üretmeyi misyon edindik.
Yaptığımız işlerde ki en temel özellik duyarlılık, kreatif ve çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyerek, senelerdir üzerine koyarak oluşturduğumuz güzel dostlukları, akılda kalıcı işler yapmanın yanı sıra sokakta yaşayan her canlıya saygı göstermekte bizlerin yüklendiği misyonu anlatmaktadır.

Green Web Reklam Ajansı

İnsan Kaynakları

Green Web Dijital Ajans 2008 yılından bu yana uzun soluklu iş ortaklıkları ve dostluklar kurduğu markalarına, dijital platformlarda 360° etkileyici, ilgi çekici ve akılda kalıcı işler yapmaktadır. Gereksiz detaylar içinde boğulmadan, sonuç odaklı işler üretmeyi, marka bilinirliğini 100 ‘den fazla ülke’de artıran, 16 farklı dil’de arama motorlarında rakiplerinizi arkada bırakmayı sağlayacak, başarılı stratejileri sizlerle beraber üretmeyi misyon edindik.
Müşteri odaklı yaklaşımı ile doğru kişileri doğru pozisyonlara yerleştirilmesi, şirketimiz stratejilerini benimseyerek kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlamak adına tüm enerjimizi sarf ediyoruz. Personellerimizin kariyer planlamalarını yaparken tecrübelerimizi bir kenara bırakıp, ön yargı olmadan farklı dinamikleri içerisinde barındıran ve sürdürülebilirlik açısından sürekli maksimum enerji verecekleri alanlara geçişlerinde yardımcı olmaktayız.
Green Web Dijital Ajansının bu zamana dek başarısı, çalıştığı her personelin yaratıcılığına, fikirlerini özgür bir şekilde rahatça ifade edebilmesine, işini severek yapma noktasında oluşturulacak ortamı sağlamakta olduğunun bilincindeyiz. Aslında işimiz kodlarla değil, onları tasarlayıp, yön verecek bireylerle.
Bizimle hangi alanda ve nasıl ( Full Time / Part Time) çalışmak istediğinizi info@green.web.tr adresine e posta gönderebilirsiniz.

0
REFERANS
0
WEB TASARIMI
0%
MEMNUNİYET
0
YILIN TECRÜBESİ
WhatsApp'dan Yazın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?