Teknolojinin Sanatsal Evine Hoş Geldiniz !
E-Mail : info@green.web.tr Hemen Ara! : +90 216 514 50 33

E -Posta Hizmetleri

Dijital platformda ilk sıralar yerleşmek ve kalıcı bir statüye sahip olmak istiyorsanız, kaliteli bir editörlük hizmetine ihtiyacınız vardır.

10 yılı aşkın bir süredir dijital ortamda faaliyet yürüten Green Web Reklam Ajansı, etkileyici tasarımlarıyla bilinirliğinizi daha da artıracaktır.

Firmamız sektörde başarılı iş ortaklığı edinmenin yanında sağlam dostluklara da imza atmaya devam ediyor.

Başta sosyal medya yönetimi olmak üzere, Google SEO, e -posta hizmetleri, web tasarım, e ticaret gibi tüm dijital konularda çözüm sunuyor.

E -Posta Hizmetinin Önemi

Sanal ortamdaki markaların iletişim ve pazarlama aracı olarak kullanılan e-posta adresinin profesyonel bir alt yapıya sahip olması son derece önemlidir. Markanın güvenirliğini artıran bir domaine sahip e-posta adresi, daha geniş bir kitleye hitap etmeyi sağlarken işletmeyi de destekler. Profesyonel bir e-posta adresi açmak, gelen ve giden mesaj kutularınızı daha sağlıklı bir şekilde kontrol etmek ve e posta reklamları vermek istiyorsanız firmamızın e-posta hizmetleri departmanından destek alabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Dijital ortamda ön plana çıkmak için kurumsal web tasarım hizmeti alın.

Google Reklamları

Google reklamları ile daha fazla müşteriye ulaşın, daha fazla insana hitap edin.

SEO Danışmanlığı

Arama motorlarında ön plana çıkabilecek çalışmalardan faydalanıp, organik aranmadan gelen ziyaretçilerinizi arttırın.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medyada organik takipçiler elde edin, satışlarınızı arttırmanın keyfini yaşayın.

0
REFERANS
0
WEB TASARIMI
0%
MEMNUNİYET
0
YILIN TECRÜBESİ

Yeni Nesil Dijital Pazarlama

Web sitenizden elde edilen veriler kısa süre içerisinde ürününüze ve firmanıza ait olan zayıf, güçlü yönlerin ortaya çıkmasına ve yorumlanmasına imkan tanır. Böylece daha farklı bakış açıları ile kolaylıkla strateji edinmeniz de söz konusu olacaktır. Yeni nesil pazarlama karmalarından yararlanmayı da denemelisiniz.

Yeni Nesil Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hayatınızın her alanında yer alan ve çokça vakit geçirilen platformlardan bir tanesi haline gelmiştir. Bundan doğan bir sonuç olarak da sosyal medya pazarlaması gibi bir alan doğmuştur. Sosyal medya alanlarından kurumların ürün tanıtımı yapmaları, haberlerini paylaşmaları veya yeni projeleri ile alakalı konularda çeşitli duyurular yapmaları mümkün hale gelmiştir. Alanın kullanımının genişlemesi ise bazı yönetimsel sorunların ortaya çıkmasına imkan tanımıştır. Kurumların sosyal medya hesaplarını etkin şekilde kullanmaları kazançlı bir pazarlama ve etkin bir marka değeri anlamına da gelecektir.

Bize Ulaşın

E-Posta hizmeti almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya formdan bizlere ulaşabilirsiniz. Form ile yollayacağınız tüm mesajlar, kontrol edilmekte ve cevap verilmektedir.

 E-Posta info@green.web.tr

Telefon+90 216 514 50 33

WhatsApp'dan Yazın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?