Teknolojinin Sanatsal Evine Hoş Geldiniz !
E-Mail : info@green.web.tr Hemen Ara! : +90 216 514 50 33

İstanbul Dijital Ajans

 

İstanbul web teknolojileri ve dijital sistemlerde hizmet sunuyoruz. Web hizmetleri ile markanızı dijital dünyaya hazırlıyor, web tasarımları ile internet kimliğinizi hazırlıyoruz. Kurumsal web, hazır web tasarımları, kişiye özel web sistemleri veya marka bilinirliği çalışmaları ile tam donanımlı projelerimizi sunuyoruz.

Sektördeki deneyimimiz ve dijital yazılımlarımız ile tüm platformlarda desteklenen programlar üretiyor, dijital ihtiyacınızı AR_GE çalışmalarıyla belirleyerek, profesyonel sunumlar gerçekleştiriyoruz.

SEO ve SEM

Dijital ajansımızda SEO ve SEM çalışmaları sunuyor, uluslararası arenada temsiliyetinizi artırıyoruz. doğrudan etkileşim, direkt ticaret ve global tanıtım için tasarladığımız web sitelerine SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlaması yaparak, reklamınızı ilk sıradan gerçekleştiriyoruz.

Ücretli ve ücretsiz reklam seçenekleriyle tüm arama motorlarında ilk sıradan tanıtımlarınız, en iyi anahtar kelimeler ve özenle seçtiğimiz kodlarla yapılıyor.

Kurumsal Web Tasarımı

Kurum, firma, kuruluş ya da işletmenize özel web adreslerini, vizyonunuza en uygun biçimde sunuyoruz. Şahıs firmaları veya sosyal medya sistemleri üzerinden satış yapanlar için de e-ticaret siteleri veya hazır web tasarımları ile hızlı, güncel ve kaliteli projelerimizi sunuyoruz.

Yerelliği globalliğe taşıyarak, siber hızlarda web tasarımları ve kolay erişilebilir portallar ile en şık dijital kostümleri sunuyoruz.

Marka Bilinirliğini Artırma

Dijital ajans hizmetlerimiz dahilinde, firmanıza özel logo çalışmaları, dijital reklam ve tanıtım projeleri ile tüm dijital platformlardaki varlığınızı artırıyoruz. Markanızın hedefi, misyonu ve kuruluş hedefleri doğrultusunda yaptığımız çalışmalar ile marka tasarım çalışmalarımızı sunuyoruz.

Dijital platformlar için hazırladığımız tüm içerikler ve yazılımlar ile hedef kitlenize ve daha çok kullanıcıya erişmeniz için tüm web alanlarında hizmet veriyoruz. Sitenizin dijital ihtiyaçlarını belirleme, analiz ve raporlama çalışmalarını sunarak, benzer firmalardan sıyrılmanızı ve sektörün en iyisi olmanızı hedefliyoruz.

WhatsApp'dan Yazın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?