Teknolojinin Sanatsal Evine Hoş Geldiniz !
E-Mail : info@green.web.tr Hemen Ara! : +90 216 514 50 33

Kurumsal Web Tasarım

Globalleşen dünyada ticaret de internete taşınmış durumda. Artık birçok firma satışlarını e- ticaret siteleri üzerinden yapıyor.

Eğer bir firmanız varsa ve ülke çapında hatta dünyada tanınırlığınızın artmasını istiyorsanız günümüz teknolojisine uygun kurumsal ve kaliteli web tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Web sitenizi 16 farklı tarayıcı platformuna tanıtarak internet sitenizin kurumsal bir hale gelmesini ve herkes tarafından bilinmesini sağlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Formu

Kurumsal web tasarım hizmeti almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya formdan bizlere ulaşabilirsiniz. Form ile yollayacağınız tüm mesajlar, kontrol edilmekte ve cevap verilmektedir.

Web sitenizde en önemli noktalardan bir tanesi de web sitenizin satış basamaklarının tasarımıdır. Web sitenize giren kişi sepete eklenmesinden ürünün satın alınmasına kadar geçen süre içerisinde kaybolmadan ve sıkılmadan işlem yapabilmelidir. Sitede gerekli yönlendirmelerin olması ve ürün tanımlarının net şekilde yapılması da önemlidir. Satış basamaklarının olabildiğince kolay tasarlanması da sitenizden alışveriş yapılmasını daha zevkli hale getirecektir. Ürünler veya şirketinizle alakalı bilgilerin de güncel olması son derece önemlidir. Bunların da güncel olması satın alma davranışı sırasında tereddüt edilmemesine imkan tanır.

Web sitenizin daha kişisel ve müşteriye odaklı olması kurumsal imajınız için önemli bir adım olacaktır. Güvenilir ve gerekirse kişiye özel üyeliklerin olduğu bir site seçiminde bulunmanız üyelerin kendini daha güvende hissetmesine neden olacaktır. Ayrıca web sitenizde size ulaşım için birden fazla yolun bulunması da kurumsal olmanız açısından gereklidir. Bir sorun veya soru işareti ile karşılaşan tüketicinin bir şekilde sizinle iletişime geçmesi ürünü satın almasında sizin de destek sağlamanıza neden olabilir.

 Email info@green.web.tr

 Telefon +90 216 514 50 33

WhatsApp'dan Yazın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?