Teknolojinin Sanatsal Evine Hoş Geldiniz !
E-Mail : info@green.web.tr Hemen Ara! : +90 216 514 50 33

OnePage PRO

Tek Sayfalık Reklam Hizmeti

Dijital ortamda müşterilerimizin web siteleri baz alınarak her türlü teknolojik gelişmenin kullanılabilmesi açısından kurulmuş olan firmamız Green Web Reklam Ajansı, 2008 senesinden beri aktif bir şekilde reklamcılık sektöründe yer almaktadır.
Firmamız tarafından sunulan hizmetlerden bir tanesi tek sayfalık reklam siteleri oluşturarak hem maliyet hem de performans açısından son derece başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Green Web Reklam Ajansı

OnePage PRO Hizmetleri

Çevrim içi pazarlama da statik sayfa / hedef sayfa olarak ta bilinen tek sayfalık bu siteler, Kurumumuz tarafından paket haline getirilerek bir çok yenilik ve özellik eklentisi yapılmıştır. 

Ana amacı arama motoruna optimize edilmiş olması olan ve doğru analiz, doğru strateji, doğru içerik ile firmamızın müşterilerine sunduğu en etkili hizmetler arasında yer almaktadır.

Yeni Nesil Dijital Pazarlama

Web sitenizden elde edilen veriler kısa süre içerisinde ürününüze ve firmanıza ait olan zayıf, güçlü yönlerin ortaya çıkmasına ve yorumlanmasına imkan tanır. Böylece daha farklı bakış açıları ile kolaylıkla strateji edinmeniz de söz konusu olacaktır. Yeni nesil pazarlama karmalarından yararlanmayı da denemelisiniz.

Yeni Nesil Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hayatınızın her alanında yer alan ve çokça vakit geçirilen platformlardan bir tanesi haline gelmiştir. Bundan doğan bir sonuç olarak da sosyal medya pazarlaması gibi bir alan doğmuştur. Sosyal medya alanlarından kurumların ürün tanıtımı yapmaları, haberlerini paylaşmaları veya yeni projeleri ile alakalı konularda çeşitli duyurular yapmaları mümkün hale gelmiştir. Alanın kullanımının genişlemesi ise bazı yönetimsel sorunların ortaya çıkmasına imkan tanımıştır. Kurumların sosyal medya hesaplarını etkin şekilde kullanmaları kazançlı bir pazarlama ve etkin bir marka değeri anlamına da gelecektir.

Kurumsal Web Tasarım

Dijital ortamda ön plana çıkmak için kurumsal web tasarım hizmeti alın.

Google Reklamları

Google reklamları ile daha fazla müşteriye ulaşın, daha fazla insana hitap edin.

SEO Danışmanlığı

Arama motorlarında ön plana çıkabilecek çalışmalardan faydalanıp, organik aranmadan gelen ziyaretçilerinizi arttırın.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medyada organik takipçiler elde edin, satışlarınızı arttırmanın keyfini yaşayın.

0
REFERANS
0
WEB TASARIMI
0%
MEMNUNİYET
0
YILIN TECRÜBESİ

Bize Mesaj Bırakın

One Page PRO hizmeti almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya formdan bizlere ulaşabilirsiniz. Form ile yollayacağınız tüm mesajlar, kontrol edilmekte ve cevap verilmektedir.

 E-Posta info@green.web.tr

 Telefon +90 216 514 50 33

WhatsApp'dan Yazın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?