Teknolojinin Sanatsal Evine Hoş Geldiniz !
E-Mail : info@green.web.tr Hemen Ara! : +90 216 514 50 33

Özel Tasarım Web Sitesi

 

Bireysel veya kurumsal web tasarımları ile size özel sunumlar yapıyoruz. Türkiye’nin en özgün ve yaratıcı firması olarak, markanıza uygun, firmanızın vizyonu doğrultusunda özel tasarımlarla seçenekler sunuyoruz. dijital dünyada var olmanız ve global platformlarda e-ticaretinizi daha etkin biçimde sürdürmeniz için sunduğumuz tasarımların tamamında, benzersiz yazılımlar kullanıyoruz.

Kurumsal Web Tasarımı

Özel şirketler, kuruluşlar, kamu kurumları veya şahsa özel firmaların tamamında kurumsal kimlik ve dijital tasarımlarla projelerimizi sunuyoruz. Ürün veya hizmet satışınıza göre çalışmalar yaparak, markanızı daha ideal ve etkin biçimde tanıtmak üzere yazılım ve programlarımızla iş başarımızı sunuyoruz.

Kurumsal web, uluslararası internet platformlarında en önemli dijital birimdir. Reel firmaların dijital kimlikleri ise web siteleridir. Bizler web sitenizi, tamamen firmanızın kuruluş amacı, vizyon ve misyonuna göre tasarlıyor, sektörün en iyisi olmanız için hizmet veriyoruz.

Kişiye Özel Web Tasarımı

Hizmet verdiğiniz sektörü baz alarak ve dilediğiniz dijital tasarımlarla, size özel sunumlar yapıyoruz. Dijital kostüm ya da internet kimliği olarak nitelendirilebilen web tasarımlarında, benzersiz ve özgün tasarımlar yaparak, lider firmamızın çalışmalarını sunuyoruz.

Hedef kitleniz ve doğrudan tanıtımınız için, marka çalışması, logo ve marka bilinirliğiniz yanı sıra en şık ve kolay kullanılabilir tasarımlarla proje tamamlıyoruz.

E-Ticarette Web Tasarımı

İnternet üzerinden satış veya tanıtım yapan, e-ticaret, e-mağazacılık sistemleri üzerinde faaliyet gösteren firmalar için web tasarımı en önemli faktördür. Müşterileriniz için dijital adresinizin eksiksiz ve bütünsel bir formda olması için, sektörel deneyimimiz ile nitelikli tasarımlar sunuyoruz.

Dijital alışverişin en kolay ve kaliteli biçimde gerçekleşmesi için web tasarımına tüm fonksiyonel içerikleri tasarlayarak, bir kaç tıkla ve doğrudan ticaret yapmanız için faaliyet gösteriyoruz. dijital dünyada ticari başarı için web tasarım örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

WhatsApp'dan Yazın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?