Teknolojinin Sanatsal Evine Hoş Geldiniz !
E-Mail : info@green.web.tr Hemen Ara! : +90 216 514 50 33

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri

Milyonlarca kullanıcısı bulan İnstagram ve Facebook gibi sosyal medya platformları, şirketinizi ya da yaptığınız işleri kısa yoldan tanıtabileceğiniz platformlardır.

Green Web Reklam Ajansı olarak sosyal medya hesabınızı yapacağımız toplantıda hedef kitle, kurumsal dil ve kurumunuza özel grafik çalışmaları ile en etkili şekilde tanıtılmasını sağlamaktayız.

Green Web Reklam Ajansı

Reklam Hizmetleri

Sosyal medyada kurumunuzu en iyi tanıtım yolunun yüksek ücretler ödeyerek sanal takipçi ve sanal beğeniler alarak olmadığını artık biliyorsunuzdur umarım. İlgili hesabınızda yer alan hizmetlerinizin doğru analizler ve doğru kitleye reklamını yapmaktayız.

Oldukça uygun fiyatlara yapabileceğiniz bu işlemleri çalışanlarımız etkili bir şekilde yapmaktadır. Hesabınızda reklam olarak paylaşacağınız yazılar, resimler ve videolar kaliteli bir şekilde hazırlanmakta ve doğru kitleye doğru zamanda ulaştırılmaktadır. Kurumsal Sosyal medya yönetimi ve reklamlarımızın teknik detayları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yeni Nesil Dijital Pazarlama

Web sitenizden elde edilen veriler kısa süre içerisinde ürününüze ve firmanıza ait olan zayıf, güçlü yönlerin ortaya çıkmasına ve yorumlanmasına imkan tanır. Böylece daha farklı bakış açıları ile kolaylıkla strateji edinmeniz de söz konusu olacaktır. Yeni nesil pazarlama karmalarından yararlanmayı da denemelisiniz.

Yeni Nesil Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hayatınızın her alanında yer alan ve çokça vakit geçirilen platformlardan bir tanesi haline gelmiştir. Bundan doğan bir sonuç olarak da sosyal medya pazarlaması gibi bir alan doğmuştur. Sosyal medya alanlarından kurumların ürün tanıtımı yapmaları, haberlerini paylaşmaları veya yeni projeleri ile alakalı konularda çeşitli duyurular yapmaları mümkün hale gelmiştir. Alanın kullanımının genişlemesi ise bazı yönetimsel sorunların ortaya çıkmasına imkan tanımıştır. Kurumların sosyal medya hesaplarını etkin şekilde kullanmaları kazançlı bir pazarlama ve etkin bir marka değeri anlamına da gelecektir.

Kurumsal Web Tasarım

Dijital ortamda ön plana çıkmak için kurumsal web tasarım hizmeti alın.

Google Reklamları

Google reklamları ile daha fazla müşteriye ulaşın, daha fazla insana hitap edin.

SEO Danışmanlığı

Arama motorlarında ön plana çıkabilecek çalışmalardan faydalanıp, organik aranmadan gelen ziyaretçilerinizi arttırın.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medyada organik takipçiler elde edin, satışlarınızı arttırmanın keyfini yaşayın.

0
REFERANS
0
WEB TASARIMI
0%
MEMNUNİYET
0
YILIN TECRÜBESİ

Bize Ulaşın

Sosyal medya  hizmeti almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya formdan bizlere ulaşabilirsiniz. Form ile yollayacağınız tüm mesajlar, kontrol edilmekte ve cevap verilmektedir.

E-Posta info@green.web.tr

Telefon +90 216 514 50 33

WhatsApp'dan Yazın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?